نتایج جستجو برای عبارت :

اسکرول

در این آموزش می خواهیم اسکرول نرم به قالب وب سایت بدهیم . این نوع اسکرول ها را در بیشتر وب سایت ها دیده اید مثلا دیجی کالا ، وقتی به انتهای یک صفحه در وب سایت می رسیم گزینه هایی مانند برگشت به بالا وجود دارد که با کلیک کردن روی آن به صورت انیمیشن صفحه به سمت بالاحرکت می کند.
این نوع اسکرول را در آموزش ویدئویی زیر می بینید.
برای ایجاد اسکرول در این آموزش از jQuery استفاده کرده ایم.

پسورد : uicoding

دانلود
در این آموزش می خواهیم اسکرول نرم به قالب وب سایت بدهیم . این نوع اسکرول ها را در بیشتر وب سایت ها دیده اید مثلا دیجی کالا ، وقتی به انتهای یک صفحه در وب سایت می رسیم گزینه هایی مانند برگشت به بالا وجود دارد که با کلیک کردن روی آن به صورت انیمیشن صفحه به سمت بالاحرکت می کند.

دانلود

دانلود
لیستو اسکرول میکنم،"میم"؟ نه اونقدر دور شدیم که دیگه نمیشه باهاش حرف زد
"ز"؟ نه واقعا
"ر"؟ نه اون نمیگه،منم نمیگم
"میم2"؟ هنوز یکم راحت نیستم باهاش
"د"؟ نه،بعد اون قضایا ترجیح دادم فاصله حفظ بشه.
و بله اینا پنج تا دوست صمیمیم بودن.
و هربار تهش به این نتیجه میرسم خودم با خودم معضلاتمو حل کنم و حرف بزنم ،خیلی بهتره
در صورتی که نمودار در صفحات با اطلاعات زیاد داشته باشیم زمانی که کاربر در صفحه اسکرول به بالا یا پایین نماید نمودارها از محدوده نمایش خارج می شوند در صورتی که نیاز باشد نمودارها هم با اسکرول به مکان جدید منتقل شوند از کدهای زیر استفاده نمائید

Private Sub Worksheet_SelectionChange(ByVal Target As Range)'UpdatebyExtendoffice20161111    Dim CPos As Double    Application.ScreenUpdating = False    CPos = ActiveWindow.ScrollRow * ActiveCell.RowHeight    ActiveSheet.ChartObjects("Chart 2").Activate    ActiveSheet.Shapes("Chart 2").Top = CPos    ActiveWindow.Visible = False    Appli
بدون شک استفاده از غلتک یا به عبارتی دیگر اسکرول ماوس درزمینهٔ افزایش سرعت مراجعه به قسمت‌های مختلف یک صفحه، سند و ... بسیار تأثیرگذار بوده و به‌عنوان یکی از خلاقیت‌های به کار رفته در طراحی و توسعه و سخت‌افزار نامبرده محسوب می‌شود. اگرچه اسکرول نمودن محتویات مختلف در سیستم‌عامل ویندوز توسط نوارهای لغزنده قرار گرفته در مجاورت صفحات نیز امکان‌پذیر می‌باشد، اما کاهش سرعت در نتیجه نیاز به حرکت نشانگر ماوس و همچنین عدم ثبات آن با توجه به ط
واکنش گرا بودن یک امتیازی هست که قدیما وبسایت ها نداشتن و این خیلی بد بود یعنی شما نمی تونستی به یه وبسایت با گوشی بری (می تونستی بری فقط این قضیه اسکرول کردن آدم رو ذیوونه میکرد)
خب اصلا اصلا نگران نباشین این دوره آموزشی مون خیلی سخت هستش و باید با تمام دقت گوش دهید 
( ههه نوستالژی )
خیلی هم آسونه یه مواردی هست اونارو میگم شما راحت هرجا خواستی سایتی رو واکنشگرا کن تموم شد رفت
خیلی وقته عدد ستاره های بالای صفحه کمتر از ۴۵ نشده. همینطوری داشتم اسکرول میگردم صفحه رو تا ببینم اگر نویسنده های محبوبم پست گذاشتن، یا عنوان جالبی دیدم، برم نگاه کنم. عنوانی توجهم رو جلب کرد که چند نفر درباره ش پست گذاشته بودند. نامه ای به گذشته که گویا یک چالشه. نامه ها رو نخوندم ولی یاد نامه ای افتادم که خودم سه سال پیش برای خودم نوشته بودم تا سال بعد همون موقع به دستم برسه. هیچ وقت یادم نمیره اون لحظه رو که نوتیفیکیشن ایمیل برام اومد و باز
قدم دوم ساخت سایت رسپانسیو کردن اون هستش یعنی به اندازه های مختلف دستگاه های مختلف واکنش نشون بده زیادی سخت نیست فقط یکم کار میخواد

واکنش گرا بودن یک امتیازی هست که قدیما وبسایت ها نداشتن و این خیلی بد بود یعنی شما نمی تونستی به یه وبسایت با گوشی بری (می تونستی بری فقط این قضیه اسکرول کردن آدم رو ذیوونه میکرد)
خب اصلا اصلا نگران نباشین این دوره آموزشی مون خیلی سخت هستش و باید با تمام دقت گوش دهید 
( ههه نوستالژی )
خیلی هم آسونه یه مواردی هست او
قدم دوم ساخت سایت رسپانسیو کردن اون هستش یعنی به اندازه های مختلف دستگاه های مختلف واکنش نشون بده زیادی سخت نیست فقط یکم کار میخواد

( ههه نوستالژی )
خیلی هم آسونه یه مواردی هست او
خیلی خوب در این تمرین می‌خوایم در مورد اضافه‌ کردن کلیدواژه و انواع انطباق کلیدواژه‌ها در گوگل ادوردز صحبت کنیم. خب تا اینجا اولین تبلیغ گوگل را در گروه تبلیغاتی خودم ساختم، کفش‌های قرمز و می‌خوام اسکرول کنم تا به بخش کلیدواژه‌ها برسیم. خب در ابتدا یک کلیدواژه با انطباق وسیع رو وارد می‌کنم.
ادامه مطلب
پادکست گوش میدادیم وقتی پادکست گوش دادن مد نبود  :))
یه پادکست نسبتا قدیمی خوب برای من رادیو روغن حبه انگور بود... این روزها دارم مجددا گوش میدم بهش
گفتم شاید شما هم دوست داشته باشین دوباره بشنویدش.
از اینجا گوش کنین... اسکرول کنین برین پایین از اولین پادکستهاش شروع کنین.
https://soundcloud.com/tehranpodcast
بالاخره جم و جور میشم تا برم سراغ نتایج
وارد سایت میشم و موقع وارد کردن مشخصات دعا دعا میکنم
خدایا از هزار بیشتر نشه دیگه میشه که بشه؟!
فاصله بین زدن اینتر و باز شدن صفحه هزار سال برام میگذره
و سرانجام کارنامه اعمالم رو می بینم 
اسکرول ریزی می کنم و درصدهام رو می بینم
نفس عمیقی می کشم و می رم سراغ قسمت رتبه
رتبه:ششصد(و خورده ای!)
خوابم یا بیدار؟! خدایا مرسی!
و یه تشکر ویژه از خودم((((:
خب در این درس می‌خوایم در مورد پیشنهاددهی و بودجه‌بندی صحبت کنیم. با اسکرول به سمت پایین اگر کارتون رو اینجا از نوع کمپین زیر قسمت شبکه‌ها شروع کنید، ابزارها و موقعیت‌های مکانی زبان‌ها و شبکه‌های خرید هستن که در انتها استراتژی و بودجه‌ی قیمت‌گذاری مشاهده می‌شه؛ در حالت پیش‌فرض گزینه‌های پایه انتخاب می‌شن و شرایطی که می‌تونید قیمت هر کلیک رو به صورت دستی تنظیم کنید.
ادامه مطلب
چند روز پیش داشتم توی یاناکار روی اکسل محصولات کار میکردم بعد سطر اول که نوشته های داشتم رو میخواستم بدونم چی به چی هست که داشته باشمشون و ببینم تا اشتباهی صورت ندادم ... خوب این راه حل ش هست . یعنی اینکه  از سطر اول فایل معمولاً به عنوان اولین سرستون استفاده میکنم ( سرستون یا تیتر هر یک از ستون‌ است). به صورت پیش‌فرض در اکسل با اسکرول کردن صفحه رو به پایین (Scroll) سرستون‌ها ناپدید می‌شوند. در صورتی که فایل شما دارای سطرهای زیادی باشد.
مراحل کار 
شبکه‌های اجتماعی مجازی چه تأثیری روی عادات مطالعاتی ما دارد؟
در این چند خط نمی‌خواهم بحث‌های تکراری تقابل شبکه‌های اجتماعی مجازی با مطالعه را دوباره بگویم و از کم شدن عادت مطالعه در اثر انس با فضای مجازی بنویسم. همچنین کاری هم به بحث اثر اسکرول‌های متناوب در کانال‌ها و صفحه‌ها روی ساختار ذهن ندارم که چطور ذهن ما در اثر این کار به نوشته‌های کوتاه و متنوع عادت کرده و حوصله‌ی متون طولانی و متمرکز را ندارد. می‌خواهم در مورد یک عادت مرسوم
نتونستم که دوباره ننویسم...تموم وجودم پر از غمه، به معنی واقعی کلمه دارم میترکم.
هی اسکرول کردن و خوندن خبرا، هی دیدن فیلما، هی اشک و آه کشیدن، هی لعنت فرستادن بهشون... و این چرخه باز تکرار میشه.
یه مامان ۳۴ ساله که سه تا بچه کوچیکم داره، که فقط رهگذر بود و داشت به یکی‌ که تیر خورده بود کمک میکرد، کشتنش! خیلی راحت...یه تیر روونه گردنش کردن. انگار نه انگار که جونش انداره سر سوزن ارزشی داشته باشه.
جوونی که تو دو قدمیش بهش شلیک میشه، سلاحیم نداره، می
همینطور به حافظه داشته باشید که گذشته از آپلود تصاویر در وردپرس آنان‌را فشرده سازی فرمائید. این عمل موجب کاهش حجم تصاویر گردیده و در ارتقا سرعت بار گذاری وبسایت تاثیر به سزایی خواهد داشت.
بهترین سئو کار
4. با مقداری اسکرول به سمت تحت با بخش جور ها در جهت چپ رو به رو خواهید شد. اجباری به گونه بندی مطالب وبسایت وجود ندارد، ولی افزودن یک گونه (مانند وبلاگ) خالی از لطف وجود ندارد. در‌این‌صورت‌ وردپرس نوشته های تارنما را در برگه این گونه قرار خوا
*با انگشتانم میلیون ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره. 
این رو جایی خوندم و واسم خیلی جالب بود چون خودمم دارم همین کارو انجام میدم. واقعا به این نتیجه رسیدم که فقط خستگی فیزیکی نیست که معنا داره، بلکه خستگی ذهن و کار ذهنی هم مهمه. هرچند که کار ذهنی هم ممکنه خستگی فیزیکی به همراه داشته باشه. به هرحال امروز و دیروز حسابی درباره هاست تحقیق کردم. و فکر کنم به جاهای خوبی رسیدم. انشاا... به زودی دامنه رو میخرم و هاست ر
لود تراز ای صفحه های در وردپرس سبب میشه تا محتوای مختلفی که در صفحه ها خودتون دارید به صورت مرحله‌ای لود شوند و همین قضیه مزیتی که داره اینه که تا زمانی که کاربر به اون بخش از کاغذ مراجعه نکرده باشه یا این که به عبارت دیگه اسکرول نکرده باشه اون محتوا بارگذاری نخواهد شد . به این ترتیب این مورد بر روی سرعت وب سایت شما تاثیر میزاره و منجر میشه تا صفحات بهتر بارگذاری گردیده و بخش‌هایی که استفاده کننده اصلا بهشون مراجعه نمیکنه بار گذاری نشوند .
سئ
اول یک عبارت را برای جستجو وارد کنید
عبارات مرتبط را اسکرول کنید
هشتگی را انتخاب کنید که با پست شما مرتبط باشد و حجم جستجوی زیادی داشته باشد
هشتگ‌ های مرتبطی را که اینستاگرام در صفحه هشتگ (hashtag) نمایش می‌دهد، بررسی کنید
روی یکی از تصاویر محبوب مربوط به آن هشتگ کلیک کنید
برای گرفتن ایده‌های بیشتر هشتگ‌ های اینستاگرام مرتبط در آن تصویر را بررسی کنید
امسال یه خرده زود نمی‌گذره؟ انگار همین هفته پیش بود، من داشتم از مصائب کار کردن در تعطیلات نوروزی می‌گفتم (بیشتر غر می‌زدم البته!) انگار همین هفته پیش بود که من عینک رو به زندگیم اضافه کردم!همیشه تصویرم از آدم‌های سی ساله، ازدواج‌های پنج – شش ساله، رفاقت‌های ده – پونزده ساله یه تصویر میانسالانه و پخته و خاص بود. فکر می‌کردم آدم‌ها توی سی سالگی می‌افتن توی سراشیبی و بی‌انگیزگی، ازدواج‌ها توی شش سالگی میفتن توی تکرار و رکود، و رفاقت‌ه
 کولرگازی مدل WTFSAK24CC-I یکی از بهترین محصولاتی می باشد که توسط این کمپانی آمریکایی تولید و روانه بازار شده است .این نوع کولر سرد و گرم به دلیل طراحی ایستاده ای که دارد بهترین گزینه برای سالن ها و مکان های عمومی می باشد چرا که همراه با ظرفیت بسیار بالای 24000 آن به راحتی می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن هر جایی را گرم و خنک نماید . نوع موتوربه کار گرفته شده در کولر مدل WTFSAK24CC-I اسکرول که نسبت به سایر موتورها هم میزان انرژی بسیار کمی هدر می دهد و هم این
خبرگزاری مهر نوشته: سناتور «جاش هاولی» لایحه ای به نام «قانون فناوری کاهش اعتیاد به شبکه های اجتماعی» (Social Media Addiction Reduction Technology Act) را به مجلس آمریکا ارائه کرده است. این لایحه در صورت تصویب ویژگی های سواستفاده جویانه شبکه های اجتماعی را ممنوع می کند.
 این لایحه اسکرول کردن متوالی و پخش خودکار ویدئو و صوت را ممنوع می کند. همچنین طبق آن در شبکه های ا جتماعی«نقطه توقفی» برای پست ها و سرویس رسانی وجود خواهد داشت که کاربر را مجبور می کند از شبکه اجت
آموزش کامل ریسپانسیو کردن سایت
اگر سایت خود را به طور کامل ریسپانسیو کرده باشید، باید در تمامی نمایشگرها و رزولوشن‌های مختلف به درستی نمایش داده شود و هیچ‌کدام از عناصر آن به‌هم‌ریخته نباشد و یا اسکرول افقی برای سایت شما ظاهر نگردد.

برای ریسپانسیو کردن سایت باید از دو روش زیر به صورت ترکیبی استفاده کرد:

۱-استفاده از %
۲-استفاده از تگ Media
ابتدا تا حد ممکن باید از % استفاده کرد، سپس مقادیری که در هر رزولوشن فرق می‌کند را با استفاده از تگ Me
اگر سایت خود را به طور کامل ریسپانسیو کرده باشید، باید در تمامی
نمایشگرها و رزولوشن‌های مختلف به درستی نمایش داده شود و هیچ‌کدام از
عناصر آن به‌هم‌ریخته نباشد و یا اسکرول افقی برای سایت شما ظاهر نگردد.
۱-استفاده از %
۲-استفاده از تگ Media
ابتدا تا حد ممکن باید از % استفاده کرد، سپس مقادیری که در هر رزولوشن فرق می‌کند را با استفاده از تگ Media
اگر سایت خود را به طور کامل ریسپانسیو کرده باشید، باید در تمامی نمایشگرها و رزولوشن‌های مختلف به درستی نمایش داده شود و هیچ‌کدام از عناصر آن به‌هم‌ریخته نباشد و یا اسکرول افقی برای سایت شما ظاهر نگردد.

۱-استفاده از %
۲-استفاده از تگ Media
ابتدا تا حد ممکن باید از % استفاده کرد، سپس مقادیری که در هر رزولوشن فرق می‌کند را با استفاده از تگ Me
اگر سایت خود را به طور کامل ریسپانسیو کرده باشید، باید در تمامی
نمایشگرها و رزولوشن‌های مختلف به درستی نمایش داده شود و هیچ‌کدام از
عناصر آن به‌هم‌ریخته نباشد و یا اسکرول افقی برای سایت شما ظاهر نگردد.
۱-استفاده از %
۲-استفاده از تگ Media
ابتدا تا حد ممکن باید از % استفاده کرد، سپس مقادیری که در هر رزولوشن فرق می‌کند را با استفاده از تگ Media
( ههه نوستالژی )
خیلی هم آسونه یه مواردی هست اونارو میگم شما راحت هرجا خواستی سایتی رو واکنشگرا کن تموم شد رفت

ببینید ما در سی اس اس خیلی چیز ها داریم که میشه همه چیز رو ساخت و نیاز
اما به به محض این که اسکرولینگ را به عنوان روشی برای نشان دادن آغاز، میانه و پایان طراحی سایت به کار می‌گیرید، نقش اساسی آن را در جلب توجه کاربران مشاهده خواهید کرد.
در حقیقت، برخی از الگوهای در حال ظهور در طراحی سایت ، به عنوان آخرین روش پیدا شده در اسکرولینگ یا پیمایش هستند. به عنوان مثال، "اسکرول Fixed-in-place" (ثابت) که در UXpin Tour Page (ابزار طراحی رابط کاربری) خود استفاده می کنیم، باعث ایجاد برخی تجارب تعاملی از لانگ اسکرال سنتی (Traditional long scroll) می
سرچ کنسول گوگل یکی از ابزار های رایگان گوگل است. البته لازم به ذکر است که سرچ کنسول گوگل مدتی است که تغییر نام داده و نام قبلی آن که وب مستر های کهنه کار با اون کار کرده اند، گوگل وب مستر تولز است.
ادامه این پست مقدمه ای برای استفاده از سرچ کنسول است که به شما پیشنهاد می کنم اگر سئو سایت برای شما مهم است این سری مقاله هارو دنبال کنید.
ابزار مفیدی که  می توانید وضعیت وب سایت خود را در موتور های جستجو بررسی کنید. به قول بازاری ها: ابزار دقیق سئو سرچ
روزهایی هست که نمی‌دانم با تلخی درونم چه کنم. از گلستان آموخته‌ام که آن‌چه درون وجودم ریشه دوانده نفرت نیست فقط تلخی است. تلخی است به علاوه‌‌ی مقادیری سیاهی و میل به عزلت و عدم توانایی معاشرت با آدم‌ها و عدم توانایی شنیدن صدای آن‌ها. و اصلا هر صدایی. هر صدایی جز صدای تیک تاک ساعت کنار تختم آزارم می‌دهد. هر حضوری جز حضور تنهای خودم تحلیلم می‌برد. یادم نیست کجا بود که خواندم ما آدم‌ها جز یکدیگر چیزی نداریم. این جمله درست هم اگر باشد من حالا
معایب اسکرولینگ
کاربران سخت گیر
به این اهمیت ندهید که چرا برخی کاربران همواره به تغییرات ایجاد شده در طراحی سایت واکنش منفی نشان می دهند. بااین حال، این تکنیک به قدری موثر و پرکاربرد است که طبق آمار وارقام، اکثریت کاربرانبه این تکنیک عادت کرده‌اند.
اشکالات سئو
داشتن تنها یک صفحه بر روی وب سایت ممکناست تاثیرات منفی بر روی سئو طراحی سایت داشته باشد.
به هم خوردن
قطع ارتباط ایجاد شده بین اسکرولینگ و محتوا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

اپیکیشن زیارت عاشورا
قابلیت 15 صوت مداح برجسته
قابلیت اسکرول خودکار 
بزرگ نمایی و کوچک کردن متن 
قابلیت ترجمه و برداشتن ترجمه
فایل دانلود
دریافت
ترندها بسیار زودگذر و ناپایدار هستند. این مطلب در دنیای طراحی سایت، بسیار رایج تر است. چیزی که امروز محبوب است، ممکن است روز بعد کاملا فراموش شود و از رونق بیافتد. برای دریافت راهنمایی و کمک در این زمینه باید با شرکت های طراحی سایت در تهران مشورت کنید تا سئوی سایت تان را بهبود ببخشند. در ادامه برخی از ترندهای برتر طراحی سایت در سال 2019 را مرور می کنیم:
1- استفاده از تصاویر سه بعدی
در ابتدای طراحی سایت به نظر می رسید که همه چیز فلت باشد، اما همه
کولرگازی مدل لومو 9000 یکی از بهترین دستگاه هایی می باشد که تولید و روانه بازار شده است . این مدل سرد وگرم به دلیل طراحی دیواری که دارد می تواند بهترین گزینه برای سالن ها و مکان های عمومی می باشد چرا که این کولرگازی همرا با ظرفیت بسیار بالای 9000 ان به راحتی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن هرجایی را گرم و خنک نماید .
خرید کولرگازی 9000 گری
کمپرسور این دستگاه اسکرول بوده و به این گونه کمپرسور بزرگ و به اصطلاح سنگین طبقه بندی می شوند . طراحی این کولر
تعمیر کمپرسور کولر گازی در گوهردشت کرج
کمپرسور یکی از قطعات اصلی کولر گازی و اسپیلت هست، کمپرسور کولر گازی رو میشه بعنوان قلب تپنده کولر گازی در نظر گرفت و عملا کارکردن کولر گازی به کمپرسور بستگی گامل داره،
هزینه تعویض کمپرسور کولر گازی به دلیل گران بودن این قطعه بالاهست پس دقت کنید که بی مورد کمپرسور رو تعویض کنید.
غالبا کمپرسور کولر گازی تعمیر نمیشه، جز موارد معدود ، و اکثر تعمیرکاران کولر گازی ، کمپرسور رو تعویض میکنند. منتها قبل از تعو
مسئله‌ای که روزی به عنوان تابو در طراحی سایت شناخته می شد، مجدداً به عنوان یکی از محبوب‌ترین تکنیک های سالهای اخیر شناخته شده است؛ زیرا کاربران علاقه ی خود را به وب سایت هایی که اسکرولینگ را امری ضروری می دانند، نشان داده اند. عملیات اسکرولینگ، در حال بازسازی خود به عنوان یکی از عناصر اصلی تعامل در طراحی سایت است - که این عبارت به آن معناست که طراحان باید قوانین جدید اسکرولینگ را بیاموزند.
در این قسمت، تغییرات و تولد جدید اسکرولینگ را با

سیستم‌های تهویه مطبوع یکی از پرفروش‌ترین و متنوع‌ترین محصولات ال جی می‌باشند. سالانه با تولید 12 میلیون دستگاه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول است. این کول گازی در دو حالت سرمایش و گرمایش وجود دارد. این کولر گازی همانند تمامی دستگاه‌های دیگر دارای دو قسمت داخلی  خارجی می‌باشد. وظیفه‌ی خنک کردن گاز برعهده‌ی قسمت خارجی می‌باشد و بیرون اتاق قرار می‌گیرد. بدنه‌ی آن فلزی می‌باشد و روی پایه‌های مخصو
چند ساعتی بود داشتم فکر میکردم حرفای تو ذهنمو چجوری خالی کنم ... 
هندزفریو گذاشتم و کانال مخصوص آهنگو باز کردم و یکم اسکرول کردم بالا و شانسی زدم رو یه آهنگ 
دیدم هرچی که میخواستم بنویسم رو احسان خواجه امیری با وجودش فریاد زده ... 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پ
روش اول ( قابل استفاده در ویندوز 8 و 8.1 )
این روش ساده ترین روش عکس‌برداری از صفحه‌ی دسکتاپ است روش کار بدین صورته که شما دکمه‌ی Win+PrtScr رو فشار میدید
+
ویندوز یه عکس از صفحه نمایش میگیره و اونو در مسیر Pictures\Screenshots ذخیره میکنه به همین راحتی
این روش روی ویندوزهای 8 به بالا جواب میده و در بین این چهار روش تنها روشی است که از محیط مترو هم عکس‌برداری می‌کنه
روش دوم ( قابل استفاده در ویندوزهای ویستا به بالا )
در ویندوزهای ویستا به بالا ابزاری 
قالب بروک یک تم وردپرس متنوع برای مقاصد مختلف است که بر خلاقیت، کارایی و تنوع در ساخت سایت تأکید دارد. همراه با بیش از 30 عنصر قابل تنظیم برای صفحه اصلی، بیش از 20 طرح برای وبلاگ ها و نمونه کارها، پلاگین های پولی مانند صفحه ساز WPBakery و اسلایدر رولوشن، مگا منو، نصب با 1 کلیک و ….
ویژگی های کلیدی قالب فروشگاهی بروک    بیش از 32 صفحه اصلی واکنش گرا    بیش از 21 طرح بندی برای وبلاگ (طرح تنها ، طرح آرشیو)    بیش 22 طرح برای نمونه کارها    بیش از 18 طرح برای
احساس سرگردانی دارم احساس میکنم تمام دنیا دور سرم میچرخد و من وسط یک سیاهچاله ی بزرگ گیر کردم و هی از درون مرا میکشد احساس میکنم هیج کدام از این حرف ها معنی ندارد یک مشت کلمه ی پوچ است .
دو دقیقه پیش باران میبارید دلم میخواهد بدانم کسی در اسمان کار نیمه وقت نمیخواهد ؟ مثلا میتوانم بالای سر فرشته هایی که دارند برای مومنان خانه میسازند به ایستم یا میتوانم برای دیزاین کردن کتابخانه ها کمکشان کنم یا مثلا بشینیم باهم بنده های خطا کار را از گناهکار
همین چند روز
پیش بود. روز جمعه. تو کل هفته که بایستی صبح زود محل کار حاضر شم . میمونه جمعه
اونم بخاطر استرس ندیدن تکرار فوتبال 120 زودی بیدار میشم! بعدش ورزش خونگی و لم
دادن روی مبل. ولی اون روز صبح از ساعت 7 تا 9 صبح چشمام 6 تا شد تا همه پست های
اینستای یکی رو که از نوشته هاش خوشم اومده بود بخونم. اینم بگم که اصلا  درگیر اینستا نیستم و نبودم ولی اون روز ی پیج
متفاوت دیده بودم. ی خانوم ایرانی که یک پاش این ور آب و یک پاش تو بلادهای کفر
بود!

اصولا من از
ن
قالب بروک یک تم وردپرس متنوع برای مقاصد مختلف است که بر خلاقیت، کارایی و تنوع در ساخت سایت تأکید دارد. همراه با بیش از 30 عنصر قابل تنظیم برای صفحه اصلی، بیش از 20 طرح برای وبلاگ ها و نمونه کارها، پلاگین های پولی مانند صفحه ساز WPBakery و اسلایدر رولوشن، مگا منو، نصب با 1 کلیک و ….
ویژگی های کلیدی قالب فروشگاهی بروک    بیش از 32 صفحه اصلی واکنش گرا    بیش از 21 طرح بندی برای وبلاگ (طرح تنها ، طرح آرشیو)    بیش 22 طرح برای نمونه کارها    بیش از 18 طرح برای
احساس سرگردانی دارم احساس میکنم تمام دنیا دور سرم میچرخد و من وسط یک سیاهچاله ی بزرگ گیر کردم و هی از درون مرا میکشد احساس میکنم هیج کدام از این حرف ها معنی ندارد یک مشت کلمه ی پوچ است .
دو دقیقه پیش باران میبارید دلم میخواهد بدانم کسی در اسمان کار نیمه وقت نمیخواهد ؟ مثلا میتوانم بالای سر فرشته هایی که دارند برای مومنان خانه میسازند به ایستم یا میتوانم برای دیزاین کردن کتابخانه ها کمکشان کنم یا مثلا بشینیم باهم بنده های خطا کار را از گناهکار
اگر قصد خرید موس گیمینگ دارید و قیمت و کیفیت برایتان مهم است، شرکت Sharkoon موس Light² 200 را به شما پیشنهاد می‌دهد.
نام این موس بخاطر سبک وزن بودن آن انتخاب شده است که شرکت سازنده آن معتقد است این موس از نور هم سبکتر است. وزن این موس در حدود 2.29 پوند (62 گرم) است. با در نظر گرفتن چنین وزن کمی برای این موس، برای کسانی که به دنبال خرید موس گیمینگ باکیفیت هستند و حرکت دادن سریع موس برایشان مهم است، قابل توجه خواهد بود. بدنه موس Light² 200 از پلاستیک است که در ب
مدتها است که خبرهای زیادی درباره موس مدل D از سری موس‌های گیمینگ Race به گوش می‌رسد. تا اینکه هم اکنون این موس برای خرید در دسترس همگان قرار گرفت.
موس مدل D یکی از بهترین موس‌های دارای ارگونومی است و با توجه به هدف آن که گیمینگ است، یکی از سبک‌ترین موس‌هایی است که می‌توانید خریداری نمایید. با توجه به طراحی مشبک و لانه زنبوری آن در بالا و پایین بدنه‌اش،  وزن آن بدون در نظر گرفتن کابل؛ فقط 1.5 پوند (86 گرم) است. مدل رنگ براق این موس، 1 گرم اضافه‌ت
هفت راز عالی در طراحی سایت که هیچ گاه نمی دانستید
از مزایای قسمت بالایی طراحی سایت استفاده کنید
رویکرد پیشگیرانه اصلی خود را اضافه کنید
برای تقویت شانس خود در فروش یا جذب کاربر ، قسمت بالایی سایت بهترین زمان است که گشت و گذار کاربر در طراحی سایت را شکل دهید .
اما مطمئن شوید که دکمه های شما در دید و شفاف باشد .
از فایل های چند رسانه ای استفاده کنید
فایل های صوتی ، ویدئو یا عکس کمک می کند که نقاط مورد نظر را پر رنگ تر جلوه دهید .
طراحی سایت خود
سلام این بازی رو وبلاگ  arvant.blog.ir ساخته میخواستم این بازی خیلی خیلی  زیبا رو بهتون معرفی کنم واقعا به گرافیک این بازی خیلی زحمت کشیده اند.

نام پروژه :نئون
    مدت زمان : سه هفته
    پلتفرم :آندروید
   سمت: برنامه نویس،طراح بازی،طراح مرحله
   مشخصات فنی : انجین cocos2d-x،زبان برنامه نویسی ++C
بازی های پلتفرمر و رکوردی همیشه دارای علاقه مندان خاصی بوده و هست بازی هایی که در آن رکورد گیری حرف اول را می زند و معمولاَ تمام بشو نیست .بازی هایی مثل flupy birds .
در حال حاضر بهترین برندهای کولر گازی و اسپلیت هر ساله محصولات مختلف و متنوع خود را جهت استفاده در مناطق مختلف آب و هوایی جهان عرضه می کنند چرا که مشتریان آنها از کشورهای مختلف با مناطق مختلف آب و هوایی هستند. برای مثال در غرب و جنوب غربی آسیا طیف وسیعی از نواحی مختلف آب و هوایی وجود دارند از مناطق گرم و خشک گرفته تا مناطق گرم و مرطوب و از مناطق کوهستانی تا مناطق معتدل با آب و هوای مدیترانه ای. از این رو این شرکت ها و برندها نیز این مسئله را در نظ
Foxit Reader
فرمت PDF یکی از معروفترین فرمت ها و مشخصا فرمت اسناد به شمار می رود. PDF با داشتن قابلیت های فراوان به عنوان یکی از اولین انتخاب های کاربران برای ذخیره سازی اسناد مطرح است. اما برای استفاده و مشاهده اسناد PDF همیشه نرم افزاری لازم بوده و خواهد بود. نرم افزاری که قدرت نمایش فرمت PDF را داشته باشد و بتواند بدون هیچ گونه مشکلی اسناد را بدون هیچ گونه کم و کاستی نمایش دهد. نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود دارند. از همه معروف تر که تقریبا همه آن
 دو:  شروع پروژه
بعد از این‌که وارد سایت اپ ایونتر شدید، از قسمت پروژه (Project) روی جدید (New) کلیک کنید، تا پروژه‌ای تازه ساخته شود.
نام گزاری پروژه

در پنجره‌ای که باز می‌شود نامی برای پروژه خود انتخاب کنید. به دو چیز دقت کنید:
 نام انتخابی شما باید - متاسفانه- لاتین ( به حروف انگلیسی) باشد. با حروف فارسی مورد قبول پروژه نیست.
در بین حروف انتخابی نباید فاصله باشد. 
من نام (BallBounce) را پیشنهاد می‌کنم که به معنای توپ جهنده است. سپس بر روی اک کلیک کنید
اگر بنا به دلایلی بخواهید اکانت اینستاگرام را حذف کنید (دیلیت اکانت اینستاگرام) به دو صورت می‌توان اکانت را حذف کرد: حذف موقت و حذف دایمی
در حذف موقت اکانت اینستاگرام، اکانت شما از اینستاگرام حذف می شود اما اطلاعات شما درون دیتابیس شرکت Instagram باقی میماند یعنی پروفایل، عکسها، کامنتها، و لایکهای شما وجود دارند اما پنهان شده و دیده نخواهد شد. و شما می توانید دوباره اکانت خود را بازیابی کنید یعنی با همین نام کاربری و رمز عبور لاگ این کنید. بعد ا
دانلود S S8 Launcher Prime – Galaxy S8 Launcher, theme, cool v3.0 لانچر گلکسی اس 8 با ویژگی های پیشرفتهنسخه آنلاک شده پرمیوم و کامل برنامه
S S8 Launcher Prime یک لانچر عالی به سبک گلکسی اس 8 با ویژگی های پیشرفته و حرفه ای است. این لانچر زیبا و مدرن ظاهر گلکسی اس 8 را به گوشی شما می دهد. همچنین استفاده از این لانچر بسیار ساده و آسان است.
این برنامه توسط استودیوی N Dev Team برای اندروید در گوگل پلی استور منتشر و بیش از 5 میلیون بار نصب شده است.
ویزگی های برنامه S S8 Launcher Prime اندروید:– پشت
اگر در زندگی خود به سادگی و شیک بودن اهمیت می‌دهید و قصد خرید موس دارید، BitDo8 به شما جدیدترین موس وایرلس خود به نام N30 را پیشنهاد می‌دهد.
این موس برای شباهت بیشتر به کنترلر NES طراحی شده است. موس N30 دارای دکمه‌های چپ و راست است که تقریباً مشابه دکمه‌های A و B در کنترلر هستند. اما این طراحی ساده آن باعث عدم کارایی آن نمی‌شود. در قسمت جانبی آن یک پد وجود دارد که دارای دو جهت برای اسکرول کردن به بالا و پایین در صفحات وب کاربرد دارد. همچنین یه صفحه لم
بهترین روش های طراحی سایت برای آژانس های بیمه کدام است ؟
یک طراحی سایت ، ظاهر دیجیتال یک کسب و کار ، برند ، کمپانی است .
شما باید یک طراحی سایت جذاب برای آژانس بیمه خود داشته باشید .
علاوه بر این ، طراحی سایت یکی از راه های سبقت گیری است .
طراحی سایت برای یک آژانس بیمه ، به سادگی جایگزین کردن اطلاعات و داده ها در قالب های آماده نیست .
کاری که با سایر کسب و کار ها می توان انجام داد .
این کار نشان می دهد که شما جرئت طراحی سایت برای یک آژانس بیمه
 کولر گازی 24000 ال جی اینورتر مدل BV-246 STQ
کولر گازی الجی 24000 دارای قابلیت پنلی و ظرفیت بالای 24000 است. از مهمترین مشخصات کولرگازی الجی موتور اسکرول ان می باشد که دارای فیلتربهداشتی- گرمایشی و سرمایشی – صفحه نمایشی مخفی- قابیلت خودرکار شروع مجدد کولر گازی الجی  که در زمان برق رفتگی و برگشت برق با فعال کردن دکمه خودکاردر این حالت کولرگازی روشن خواهد شد و دوباره شروع به کار می کند. یا وقتی می خواهید چند ساعت کولرگازی کار کند با روشن کردن دکمه تنظیم
درست سه سال پیش اکانت اینستاگرامم رو دی اکتیو کردم و خودم رو از اون باتلاق نجات دادم!یک ماه گذشته از شدت بیکاری به این اپلیکشن برگشتم،انگار کن که اصحاب کهف بودم و بعد از سیصد سال بیدار شده باشم!
حتما شما هم شنیدید که لایو امیرتتلو و ندا یاسی از نظر تعداد انلاین ها رکورد جهانی زده و پربازدید ترین لایو بوده! این آمار میتونه شوک بزرگی باشه و جرقه ای برای بازنگری بیشتر.کمتر کسی هست که این دو شخص رو تقبیح و سرزنش نکنه اما سوال اصلی اینجاست که اگر ای
بسم‌الله...
سلام!
+
پیش‌نویس:
با یکی دیگر از نوشته‌های بی‌سروته طرف‌اید! اگر حوصله‌شان را ندارید، حرف مهمی نزده‌ام؛ می‌توانید صفحه را ببندید.

+
چند سال می‌گذرد از دوران دانش‌آموزی؟
راست‌ش را بخواهید چند سالِ اول دقیق یادم بود و به ثانیه نکشیده، جواب این سئوال را می‌دادم. 
حالا روزگار به جایی رسیده که باید در ذهن‌م بگویم:"یه سال که بعد کنکور،حدود چهار سال هم لیسانس می‌شه تقریباً پنج سال."
این روزها آخرین امتحانات دوران کارشناسی را می
آموزش نصب وردپرس روی سی پنل
در این مقاله با آموزش نصب وردپرس همراه شما خواهیم بود.
وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوا می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. 
 بهتر است قبل از ورود به این آموزش به پیش‌نیازها و جزئیات بپردازیم.
ما می‌خواهیم یک سایت را در محیط اصلی یا در اینترنت راه‌اندازی کنیم و از دنیای لوکال خارج شویم.
اقداماتی که باید انجام دهیم به شرح زیر است:

خرید هاست مناسب و ترجیحا لینوکسی

ثبت دامنه موردنظر برای سایت

دانلود آخرین ن
معرفی ماوس مخصوص بازی ای فورتک مدل XL-747H
A4TECH XL-747H Laser Gaming Mouse
ماوس ای فورتک XL-747H یکی از موس های گیمینگ حرفه ای با طراحی و کیفیت ساخت عالی به حساب می آید که توسط شرکت A4tech تولید شده است. موس گیمینگ A4tech XL-747H محصولی مخصوص بازی بوده که دارای امکانات فوق العاده ای در زمینه های مختلف است که در ادامه به این قابلیت ها اشاره خواهیم کرد.
امروزه با افزایش بازی های رایانه ای تحت شبکه و همچنین افزایش علاقمندی گیمرها به بازی در سطح حرفه ای استفاده از یک ماوس مخصو
حس لمس کردن آسمان زیبا نیست؟ وسوسه تجربه‌اش که من را قلقلک میده. ولی خب وقتی با خودم رو راست می‌شم می‌بینم به اندازه‌ی اینکه رویاهامو به آغوش بگیرم دستام رو باز نمی‌کنم. نمیدونم مشکل دقیقاً از کجاست شاید چندین مسئله دست به دست هم می‌دند. مثلاً به اندازه‌ای که باید تحقق رویاهامو باور ندارم و ترجیح دادم که به عنوان یه شی دکوری روی طاقچه خیال خودم برای جلوه دادن به نمای ذهنم ازشون استفاده کنم. شاید چون فکر می‌کنم که در زمان برای من صبر می‌ک
طراحی سایت b2b
گفتیم که تکنیک microinteractions بسرعت در درحال حاضر توسعه و گسترش میباشد. با این هم اکنون برنامه کودکان های مربوط به تایپوگرافی هم در سطح وب به فراوانی گزینه به کارگیری قرار می گیرند.
این طرز پباده سازی هنوز فرایند اول خویش را طی میکند البته به حیث می رسد که در سال آینده بسط متعددی داشته باشد.

در صورتی‌که با اصول جاوا اسکریپت آشنا باشید. می‌توانید از آن برای متحرک سازی حروف بصورت سفارشی، منفعت بگیرید.
تارنما https://3dro.ps/ با تکنیک های ب
طراحی سایت b2b
گفتیم که تکنیک microinteractions بسرعت در درحال حاضر توسعه و گسترش میباشد. با این هم اکنون برنامه کودکان های مربوط به تایپوگرافی هم در سطح وب به فراوانی گزینه به کارگیری قرار می گیرند.
این طرز پباده سازی هنوز فرایند اول خویش را طی میکند البته به حیث می رسد که در سال آینده بسط متعددی داشته باشد.

در صورتی‌که با اصول جاوا اسکریپت آشنا باشید. می‌توانید از آن برای متحرک سازی حروف بصورت سفارشی، منفعت بگیرید.
تارنما https://3dro.ps/ با تکنیک های ب
شمارنده معکوس در وردپرس می‌تواند ایده مناسبی برای نمایش تاریخ برگزاری یک حراج بزرگ اینترنتی در فروشگاه وردپرسی شما باشد تا با استفاده از این کار اقدام به فروش بیشتر محصولات در وردپرس کنید. با استفاده از شمارنده معکوس در وردپرس قادر خواهید بود تا تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کرده و تا زمان شروع رویداد به صورت معکوس مدت زمان باقی مانده برای آغاز رویداد را نمایش دهید.
در این مقاله از اخبار وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با
تاچ پد لپ تاپ یا موس لپ تاپ چیست؟
تاچ پد لپ تاپ یا موس لپ تاپ در واقع بخشی از لپ تاپ است که حکم و وظیفه موس معمولی را ب عهده دارد. تاچ پد معمولا در زیر صفحه کلید، واقع شده است ( پایین صفحه کلید).
تاچ پد ها انواع مختلفی دارند. مثلا برخی دکمه دار هستند، و برخی هم بدون دکمه.
تاچ پد های دکمه ای خود به دو دسته جداگانه تقسمیم می شوند
    تاچ پد های دو دکمه ای
    تاچ پد های سه دکمه ای
معمولا دو دکمه سمت راست و چپ، حکم همان راست کلید و چپ کلید را دارند و دکمه
سایت کسب بیت کوین رایگان Cryptofree
 بدون زحمت زیاد صاحب بیت کوین شوید.
سایت cryptofree یک سایت کسب بیت کوین است و بیت کوین رایگان به کاربران خود میدهد. این سایت هر ساعت مقداری بیت کوین به کاربرانش اهدا میکند
روی لینک زیر کلیک کنید
لینک

روش های کسب درامد از سایت cryptofree:
1. آنلاین شدن ساعتی

این سایت هر ساعت مفداری بیت کوین رو به طور رایگان به شما اهدا میکند.

مقدار بیت کوین که هر ساعت داده میشود: 0.0001BTC, 0.001BTC, 0.01BTC, 0.1BTC, 1BTC
2. بازی قرمز/سیاهسایت cryptofree 
ب
سایت کسب بیت کوین رایگان Cryptofree
 بدون زحمت زیاد صاحب بیت کوین شوید.
سایت cryptofree یک سایت کسب بیت کوین است و بیت کوین رایگان به کاربران خود میدهد. این سایت هر ساعت مقداری بیت کوین به کاربرانش اهدا میکند
روی لینک زیر کلیک کنید
لینک

روش های کسب درامد از سایت cryptofree:
1. آنلاین شدن ساعتی

این سایت هر ساعت مفداری بیت کوین رو به طور رایگان به شما اهدا میکند.

مقدار بیت کوین که هر ساعت داده میشود: 0.0001BTC, 0.001BTC, 0.01BTC, 0.1BTC, 1BTC
2. بازی قرمز/سیاهسایت cryptofree 
ب
منو های امروزی در طراحی سایت تقریباً همواره بر روی آیکون ها ساخته می شوند، که این آیکون ها تصاویر ثابتی هستند که نه تنها به شما اجازه می دهند اپلیکیشن خاص خود را پیدا کنید؛ بلکه با استفاده از آن ها می توانید اپلیکیشن ها را اجرا کنید. البته، نوتیفیکیشن یا رخداد می‌تواند قسمتی جدا نشدنی از آیکون باشد، اما این مسئله ضرری به کاربران و طراحی سایت شما نمی رساند. به طور کل، آیکون نوعی شناسه برای اپلیکیشن است، اما با این تفاوت که ثابت و پایدار است
راهنمای خرید بهترین کولر گازی
اگر شما در آب و هوای گرم و یا شرجی زندگی می کنید، اهمیت داشتن کولرگازی برای آسایش و راحتی و دمای مناسب هوای منزل خود بسیار واضح و روشن است. هرچند نسبت به هزینه ای که برای آن می پردازید بهتر است قبل از خرید بهترین کولر گازی از ویژگی ها و خصوصیات آن آگاه شوید تا انتخاب مناسبی برای راحتی بیشتر خود داشته باشید.مجموعه اکسیر شاپ در تلاش است با خرید بهترین برند،کمترین هزینه را بپردازید
برآورد قیمت انواع کولر گازی
ان
آموزش کامل Jquery
اگر در زمینه طراحی وب سایت مشغول هستید و یا اینکه به این حوزه علاقه مند هستید ،
به احتمال بسیار زیاد اسم کتابخانه محبوب زبان جاوا اسکریپت یعنی جی کوئری
رو شنیدید ! اگر در رابطه با جی کوئری اطلاعتی ندارید لطفا مقاله جی کوئری
چیست را در آکادمی آی تی مطالعه بفرمایید .
به طور حتم در حال حاضر بیش از ۹۰% وب سایت ها از این کتابخانه استفاده
میکنند !! شاید برای شما دوست عزیز سوال پیش آمده باشه که چرا باید ۹۰% وب
سایت ها از این زبان استفاد
در این قسمت از مجموعه آموزش ایزابل به مدیریت زمان در ایزابل می پردازیم ، با یادگیری این مبحث شما می توانید بحث زمان را در همه فرایند های مرکز تماس خود دخیل کنید.
به عنوان مثال می خواهید در خارج از ساعت کاری تماس گیرنده ها با صدایی مبنی بر اتمام ساعت کاری برخورد کنند.
برای این منظور دو مفهوم در ایزابل را باید یاد بگیرید
Time Group
Time Condition
TIME GROUP در ایزابل
به بازه های زمانی تعریف شده آموزش مدیریت زمان در ایزابل در ایزابل Time Group می گویند
تعریف TIME GROUP
تو شرکت ما شما می‌تونی هرچقدر که دلت بخواد انتقاد کنی و پیشنهاد بدی. یعنی طوریه که آزادی کامل داری که حرفات رو بنویسی و بندازی تو صندوق انتقادات و پیشهادات که زیر هر میزی گذاشتن. فکر می‌کنم این کاریه که اکثر جاها تو این مملکت با پیشنهادات و انتقادات انجام میدن. روزگاری بر من گذشت تو همین چندوقت که نبودم. دومین سفر لبوفسکی وارم رو تو تعطیلات عید فطر رفتم به بهشت ایران. جای همگی‌تون خالی بود. برای بار سوم هم تو این هفته رفتم تبریز. خیلی اتفاقات
A4tech به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات کامپیوتری در جهان شناخته شده است. ماوس و کیبورد بی سیم A4tech مدل 9200F یک کیبورد و ماوس بی سیم مقرون به صرفه از شرکت ای فورتک می باشد و به عنوان یک ماوس و کیبورد بی سیم ارزان قیمت به بازار عرضه شده است. کیبورد این محصول به عنوان یک کیبورد چند رسانه ای به بازار عرضه شده است که با کلید های میانبری که در بخش بالای این کیبورد تعبیه شده است انجام امور روزانه برای کاربر بسیار راحت تر گشته است. به دلیل کیفی
ماوس با سیم تسکو TM 295
نوع اتصال: با سیم
نوع رابط: USB
تعداد کلید: 6 کلید
نوع حسگر: اپتیکال
طراحی و مشخصات ظاهری ماوس باسیم تسکو TM 295
ماوس خوب و با کیفیت، یکی از ضروریات استفاده راحت و سریع از کامپیوتر است. موس تسکو TM 295 در دسته ماوس های با سیم قرار دارد و با استفاده از پورت USB می توان آن را به کامپیوتر متصل کرد.
ماوس باسیم تسکو Tsco TM 295 تسکو با میزان دقت بالا، طراحی خوش دست و بدنه مقاوم یکی از ماوس های مقرون به صرفه و با کیفیت موجود در بازار به شمار می آی
Foxit Reader
فرمت PDF یکی از معروفترین فرمت ها و مشخصا فرمت اسناد به شمار می رود. PDF با داشتن قابلیت های فراوان به عنوان یکی از اولین انتخاب های کاربران برای ذخیره سازی اسناد مطرح است. اما برای استفاده و مشاهده اسناد PDF همیشه نرم افزاری لازم بوده و خواهد بود. نرم افزاری که قدرت نمایش فرمت PDF را داشته باشد و بتواند بدون هیچ گونه مشکلی اسناد را بدون هیچ گونه کم و کاستی نمایش دهد. نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود دارند. از همه معروف تر که تقریبا همه آن
همونطور که قبلا اعلام کردیم سایت جی تی متریکس می‌تونه یکی از بهترین سایت‌ها برای تست سرعت سایت و بررسی نحوه لود شدن سایت شما باشه. یکی از خطاهای معروف GTMetrix هم خطای Avoid Bad Requests هست که توی این مقاله سعی می‌کنیم با هم این خطا رو بررسی و حل کنیم. پس بریم برای رفع خطای Avoid Bad Requests در GTMetrix.
خب برای مثال یک سایتی رو توی جی تی متریکس اسکن می‌کنم تا این خطا رو با هم ببینیم. اگر با این خطا مواجه شدید یکم باید نا امید باشید چون سایت شما حال و روز خوبی ندا
معرفی انواع Mouse و کارکرد آنها

ماوس جزو تجهیزات ورودی رایانه به شمار می‌آید. حدود 24 سال است که کاربران رایانه از ماوس استفاده می‌کنند و امروزه ماوس جایگاه ویژه‌ای در دنیای رایانه دارد، زیرا که با کمک این وسیله استفاده از سیستم رایانه براحتی انجام می‌شود. این وسیله 2 دکمه دارد و با کابل به رایانه متصل می‌شود، البته دکمه سوم یا وسط در بعضی ماوس‌ها وجود دارد که اسکرول نامیده می‌شود که باعث راحتی و کاهش حرکت دست در هنگام گردش در وب می‌شود. م
بخش اول : 1 دلیل مهم که باید حتما بخوانید
در انتهای بخش اول شما به سادگی با مفهوم کلی سئو و سوالات مهمی از قبیل سئو چیست؟ آشنا میشوید و جواب تمامی سوالات خود را در خصوص علم بهینه سازی سایت خواهید گرفت . در پیش زمینه ای درباره علم سئو را یاد میگیرید
امروزه افراد مختلفی درباره علم سئو نظریات گوناگون ، گاهی اشتباه و گاهی درست بیان میکنند . اما امروز در خدمت شما هستیم تا مفهوم کلی این علم یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر گوگل را به شما د
شما می توانید با قرار دادن اجسام و عکس های سه بعدی در اتاقتان از این ویژگی جدید سئو ی گوگل استفاده کنید .
چند هفته قبل گوگل در کنفرانس خبری Google I/O اطلاع داد که ویژگی جدید جست و جوی سئو ی آن ها عکس های 3D و AR را پشتیبانی می کند .
اکثر جست و جو کنندگان می توانند جست و جوی سئو ی خود را برای موضوعاتی مثل کوسه ، شیر ، پاندا ، تمساح و ... انجام دهند و پس از یافتن عکس مورد نظر در نتایج سئو ، از این موضوعات 3D در محیط خود با AR استفاده کنند .
این بخش چگونه کار
یکی از مهم‌ ترین موارد امنیتی که هنگام وبگردی باید رعایت شود مراجعه نکردن به سایت‌های حاوی کدهای مخرب است، چرا که گاهی مراجعه به این سایت‌ها می‌ تواند هک شدن، انتقال بدافزارها به رایانه و باز کردن درهای پشتی رایانه برای ورود هکرها به رایانه شما را به همراه داشته باشد.
نصب یک نرم‌افزار امنیتی مناسب در این موارد می‌تواند میزان خطرات احتمالی را تا حد زیادی کاهش دهد، اما کنار نرم‌افزار امنیتی نصب شده روی رایانه شما، گوگل نیز سایت‌های مخر
... درویش‌جان! من می‌دانم، شما هم می‌دانید، اصلن بحث این‌ها نیست. از من و ما آن‌قدر بافراست‌تر هستید که حرفی را که آن روز داخل کوچه به آن پسربچه زدید یادتان باشد. نیاز نیست که بگویم؟ بگویم؟ گفتید تنها بنایی که اگر بلرزد، محکم‌تر می‌شود، دل است! دلِ آدمی‌زاد. باید مثلِ انار چلاندش، تا شیره‌اش در بیاید... حکماً شیره‌اش هم مطبوعه... همین‌طور هم گفتید، دقیقن همین‌طور، با همین ویرگول‌ها و کسره‌ها و سه‌نقطه‌ها و تنوین نصب و استِ محاوره
یکی از مهم‌ ترین موارد امنیتی که هنگام وبگردی باید رعایت شود مراجعه نکردن به سایت‌های حاوی کدهای مخرب است، چرا که گاهی مراجعه به این سایت‌ها می‌ تواند هک شدن، انتقال بدافزارها به رایانه و باز کردن درهای پشتی رایانه برای ورود هکرها به رایانه شما را به همراه داشته باشد.
نصب یک نرم‌افزار امنیتی مناسب در این موارد می‌تواند میزان خطرات احتمالی را تا حد زیادی کاهش دهد، اما کنار نرم‌افزار امنیتی نصب شده روی رایانه شما، گوگل نیز سایت‌های مخر
ماوس اسکنر LSM-100
سنسور: لیزری
دقت: DPI 1200
تعداد کلید: 5 کلید
معرفی ماوس اسکنر ال جی LSM-100
یکی از محصولات خلاقانه شرکت ال جی، ماوس اسکنر ال جی مدل LSM-100 است که هم به عنوان ماوس و هم به عنوان اسکنر می توان از آن استفاده کرد.
 Mouse Scanner-LSM-100 ظاهری به شکل ماوس دارد که در قسمت زیرین آن یک اسکنر تعبیه شده است!
ماوس اسکنر ال جی LSM-100 به شما این امکان را می دهد تا در هنگام کار عادی با ماوس، عمل اسکن را هم انجام دهید.
به این صورت که می توانید با کشیدن این ماوس اسکنر
 CTRL+PGDOWN
 این کلید میانبر اکسل شیت بعدی اکسل رو فعال میکنه.
CTRL+PGDOWN  این کلید میانبر شیت قبلی اکسل رو فعال میکنه.
CTRL+کلیدهای چهار جهت اصلی ترکیب کلید کنترل با هر یک از چهار جهت اصلی باعث میشه به آخرین بخش اطلاعات در جهتی که از کلیدش استفاده کردید برید. به عنوان مثال اگر شما 10 سطر اطلاعات داشته باشید و یکی از سلول های سطر اول فعال باشه با استفاده از ترکیب کلید کنترل و جهت پایین به سطر دهم خواهید رفت. این کلیدها زمانی که حجم اطلاعات شما خیلی زیاده
راهنمای خرید بهترین کولر گازی
اگر شما در آب و هوای گرم و یا شرجی زندگی می کنید، اهمیت داشتن کولرگازی برای آسایش و راحتی و دمای مناسب هوای منزل خود بسیار واضح و روشن است. هرچند نسبت به هزینه ای که برای آن می پردازید بهتر است قبل از خرید بهترین کولر گازی از ویژگی ها و خصوصیات آن آگاه شوید تا انتخاب مناسبی برای راحتی بیشتر خود داشته باشید.مجموعه اکسیر شاپ در تلاش است با خرید بهترین برند،کمترین هزینه را بپردازید
برآورد قیمت انواع کولر گازی
ان
من آخرش هم نفهمیدم اندازه‌ی قلمم رو چند بذارم رو این وبلاگ خوبه! همین هم دردسره‌ها. تهش برای همینه این ویرگول اینا میگیره کارشون. البته من خیلی همدل نیستم باهاشون. من با اینکه اون ویژگی‌های فردی حذف میشه کاملا مشکل دارم. مثلا قالب و این‌ها. کاش یکمی بذارن آدم شخصی‌سازی کنه. خب بگذریم حالا از ویرگول و این حرف‌ها. 
دلم می‌خواهد یکم از چیزی بنویسم که این روزها ذهنم رو مشغول کرده. البته کم. نمیدونم. اما کلا به خاطر اینکه این چند ماه یه جاهاییش

ریسپانسیو و واکنش گرا (Responsive) چیست
ریسپانسیو یا واکنش گرا به سایت هایی می گویند که در کنار ارائه اطلاعات خاص مربوط به یک موضوع، محصول یا خدمات، مخاطب خود را به ابراز واکنش تشویق می کند.
طراحی سایت ریسپانسیو نیز، شیوه ای است که سایت یا برخی از صفحات وب سایت، نسبت به آن چه که از یک دستگاه کاربری مانند گوشی های تلفن هوشمند، انواع مانیتور کامپیوترهای خانگی ، لپ تاپ و تلویزیون ها دریافت می کند، واکنش نشان می دهد و خود را بر مبنای اندازۀ صفحات و
ماوس یا موس چیست؟
ماوس، موس یا موشواره به دستگاه ورودی‌ای گفته می‌شود که یک سنسور تشخیص حرکت داشته و معادل مقدار حرکت کردن دستگاه را به سیگنال‌های دیجیتالی تبدیل کرده و به کامپیوتر می‌فرستد. کامپیوتر با استفاده از داده‌های دریافتی می‌فهمد که نشانگر روی صفحه را باید در چه جهت و چه مقدار حرکت دهد.
ماوس علاوه بر تعیین جهت حرکت دو بعدی (محود X و Y)، چندین دکمه برای کاربردهایی مثل کلیک کردن، راست کلیک کردن و ... و اغلب یک یا دو غلتک دارد که برای
بنابراین، شما می خواهید مجددا در مورد چگونگی فعالیت شرکت خود تحقیق کنید. شما نیاز به چیزی جدید، نوآورانه، سرگرم کننده و چیزی است که در واقع کار می کند. چه چیزی به شما می چسبه؟ بسیاری از وزوزهایی که در اطراف این صدای عالی قرار می گیرند، وجود دارد، اما شرکت شما چابک و یا با استفاده از تکنیک های اسکراممی تواند دلهره آور باشد. کلمات نه فقط کلمات، بلکه اغلب به این شیوه رفتار می شوند. در اینجا یک راهنمای آسان برای درک چالاک و اسکروم است. چگونه از آن
پس از بروز مشکلات در دسترسی به نرم‌ افزار پیام‌ رسان وایبر، بسیاری از کاربران به نرم‌ افزار تلگرام نقل مکان کردند و روز‌ به‌ روز تعداد کاربران این نرم‌ افزار پیام‌ رسان اضافه می‌ شود.
تلگرام امکانات بسیار خوبی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که یکی از این امکانات، حفاظت از اطلاعات شخصی در این نرم‌ افزار پیام‌ رسان است.
این حفاظت از طریق رمز عبور صورت می‌ گیرد و شما می‌توانید با فعال کردن آن، دسترسی افراد غیرمجاز را به نرم‌ افزار ت
پس از بروز مشکلات در دسترسی به نرم‌ افزار پیام‌ رسان وایبر، بسیاری از کاربران به نرم‌ افزار تلگرام نقل مکان کردند و روز‌ به‌ روز تعداد کاربران این نرم‌ افزار پیام‌ رسان اضافه می‌ شود.
تلگرام امکانات بسیار خوبی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که یکی از این امکانات، حفاظت از اطلاعات شخصی در این نرم‌ افزار پیام‌ رسان است.
این حفاظت از طریق رمز عبور صورت می‌ گیرد و شما می‌توانید با فعال کردن آن، دسترسی افراد غیرمجاز را به نرم‌ افزار ت
ساخت کامل یک وبسایت خبری با کمک افزونه‌های وردپرسدسته‌بندی‌ها: افزونه وردپرس، مقالات وردپرس۲۲ مهر ۱۳۹۷8,159 بار داغ شده        1 رایساخت وبسایت خبری با وردپرسوردپرس را در عالم به عنوان یک پلتفرم محبوب برای ساخت گونه ها وبسایت‌ها می‌شناسند و واقعا هم همین‌طور است. با کمک آن به راحتی می‌توانید وبسایت خبری، فروشگاهی، شرکتی، شخصی و… بسازید و در ساخت آن با هیچ محدودیتی مواجه نمی‌شوید. در واقع وردپرس بخشی از موفقیت خود را مدیون افزونه‌هایش

کمپرسور: در یک سیستم تبرید تراکمی ، کمپرسور با ایجاد اختلاف فشار لازم جریان مبرد را از یک قسمت سیستم به قسمت دیگر برقرار می کند که این فشار در قسمت مکش ضعیف و در قسمت رانش قوی می باشد.سه نوع کمپرسور بنا به استفاده از کولر گازی در آن بکارگرفته میشود:
کمپرسور پیستونی: عملکردی مشابه سیلندر و پیستون خودرو داشته که با هر بار رفت و برگشت پیستون مقداری از گاز مبرد موجود در محفظه کمپرسور به داخل سیلندر مکیده شده و تحت تراکم قرار گرفته و با فشار به دا
همان‌طور که در مقاله گوگل ادوردز چطور کار می‌کند بیان نمودیم، امتیاز کیفی شما برای تبلیغ در گوگل به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل بهینه‌ سازی صفحات فرود. در این مقاله سعی داریم تا تجربه سال‌ها تبلیغات در گوگل مجموعه جی ادز را در مورد بهینه‌ سازی صفحات فرود با شما به اشتراک بگذاریم.

میزبانی از صفحه فرود به طور مستقیم روی وب سایت می‌تواند سرنخ و موقعیت‌های فروش برای شما جمع‌آوری کند و درنتیجه میزان فروش شما افزایش یابد.
به عل
قفل ویندوز با تلفن همراه

قفل ویندوز با تلفن همراه

تقریبا یک سال پیش نسخه Creators Update ویندوز 10 منتشر شد و امکانات فراوانی را در خود جای داد. 
یکی از این امکانات، قابلیتی پنهان است که کمتر کاربری با آن آشنایی دارد. به کمک این قابلیت در صورتی‌که تلفن همراهتان بیش از 10 متر از رایانه دور شود، ویندوز به‌صورت خودکار در وضعیت قفل صفحه قرار گرفته و به‌ این‌ ترتیب در صورتی‌که مکانی را ترک کرده و فراموش کرده باشید رایانه را قفل کنید، می‌توانید بدون
موس بازی ROG Spatha
نوع اتصال: باسیم/ بی سیم
نوع رابط: USB
تعداد کلید: 12 کلید
نوع حسگر: لیزری
طراحی و مشخصات ظاهری موس گیمینگ ایسوس ROG Spatha
از
نظر طراحی و مشخصات ظاهری موس گیمینگ ایسوس ROG Spatha دارای ظاهری خشن با
12 دکمه قابل برنامه ریزی است که انجام فرمان های مختلف را برای کاربران
حرفه ای امکان پذیر می کند.
در
میان این دکمه ها شش دکمه مخصوص انگشت شست که به قدرت ارسال دستور را به
صورت دو طرفه می دهد و بسیاری از موارد از این طریق قابل کنترل هستند.
شش
دکمه
موس بازی ROG Spatha
نوع اتصال: باسیم/ بی سیم
نوع رابط: USB
تعداد کلید: 12 کلید
نوع حسگر: لیزری
طراحی و مشخصات ظاهری موس گیمینگ ایسوس ROG Spatha
از
نظر طراحی و مشخصات ظاهری موس گیمینگ ایسوس ROG Spatha دارای ظاهری خشن با
12 دکمه قابل برنامه ریزی است که انجام فرمان های مختلف را برای کاربران
حرفه ای امکان پذیر می کند.
در
میان این دکمه ها شش دکمه مخصوص انگشت شست که به قدرت ارسال دستور را به
صورت دو طرفه می دهد و بسیاری از موارد از این طریق قابل کنترل هستند.
شش
دکمه
خرید محصولات تخفیف دار از دیجی کالا بسیار لذت بخش است. به طور ذاتی همه ما عاشق تخفیف هستیم و دوست داریم همیشه با تخفیف، محصول یا کالایی را خریداری کنیم. به همین دلیل هر کسی در تلاش است تا به کدهای تخفیف روز دیجی کالا دست پیدا کند تا محصول مورد نظرش را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خریداری کند.
این روزها کدهای تخفیف دیجی کالا همه جا پیدا می شود. از اپلیکیشن های موبایلی گرفته تا برندهای مطرح، همه با دیجی کالا همکاری می کنند. و همین باعث شده محصولات
کیبورد و موس بیاند FCM-8220RF
نوع اتصال: بی سیم
نوع رابط: دانگل USB
تعداد کلید کیبورد: 115 عدد
دقت ماوس: 1000 DPI
طراحی و مشخصات ظاهری ماوس و کیبورد بیاند FCM-8220RF
انواع مختلفی از ماوس و کیبورد در بازار موجود است که هر کدام متناسب با قیمتی که دارند، امکانات مختلفی را در اختیار شما می گذارند. اگر قصد خرید ماوس و کیبورد دارید، تهیه جداگانه آنها ممکن است باعث بالا رفتن هزینه آنها شود. شما می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار کمتر، پک کیبورد و ماوس بی سیم بیاند Beyond
آموزش React native - قسمت پنجم
دوره آموزش React native
سلام در بخش چهارم آموزش React Native مفاهیم Flex,Flex Direction,Layout Direction,align Items,Align Content,Flex Wrap,Flex Basis، Grow و Shrink,Width و Height در React Native را یاد گرفتیم . حال با بخش چهارم با ما همراه باشید:
دوره آموزش React native
مدیریت ورودی های متنی
کامپوننت Component پایه ای که برای دریافت ورودی از کاربر استفاده می شود TextInput است. این componentیک prop به اسم Text دارد که می توان به آن تابعی داد که پس از هر تغییر متن صدا زده شود. یک prop به اسم Editing دارد که می ت
استفاده از پاپ آپ در طراحی سایت
بدون شک سادگی و دسترسی آسان مهم ترین نکته در طراحی یک سایت می ­باشد. استفاده از تمامی امکانات و ویژگی های طراحی سایت، در حد بسیار زیاد و افراطی، موجب شلوغی صفحه و سردرگمی کاربران می­ شود. چنین سایتی کاربران را فراری می­ دهد. پاپ آپ یکی از همان ابزارها است. در این مقاله در رابطه با استفاده از پاپ آپ در طراحی سایت بحث خواهیم کرد.
پاپ آپ چیست ؟
شاید بسیاری از کاربران با مفهوم پاپ آپ آشنایی داشته باشند. پاپ آپ (Pop Up) صف
اگر شما نیز از جمله کسانی می باشید که در‌پی راهی جهت تبلیغات محصول ها و مارک خویش به صورت اثر گذار و با به کارگیری از فقط یک روش تبلیغاتی می گردند , ما درین مقاله قصد داریم شایسته ترین رویه تبلیغاتی که می‌تواند به تنهایی نقش چند ابزار تبلیغاتی را ایفا نماید و همینطور شایسته ترین فیض را برایتان در بر داشته باشد را به تفصیل توضیح دهیم .

این شیوه تبلیغاتی , استعمال از قیمت لایت باکس ها است . اکنون ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که لایت باکس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها